Type to search

Kimdir Bu Mert Ercan?

Mert Ercan, RevoLand olarak da bilinen, 1995 doğumlu genç bir kardeşiniz/abinizdir. Yaklaşık 12 yaşından beri internet ile alakalı neredeyse her türlü işle uğraşmış, 2014 yılında kendi masaüstü bilgisayarını toplamanın öncesinde aktif olarak donanımla ilgilenmeye başlamıştır. Bu süreçte Technopat.net sitesinde moderasyonda görev almış, Hepsininİyisi.net adresinde ise 2 adet rehber (AMD Ekran Kartlarında PhysX Kullanımı – ayrıca ilk Türkçe rehber olma özelliğini taşır –, MSI Afterburner OSD Kullanımı) paylaşmıştır. İsmini duymuş olabileceğiniz uğraşları: ForumVakti.net, SroLand Web Panel, Vatan Bilgisayar Hesap Yardımcısı ve Steam Library Manager.

Sitenin Temel Amacı Nedir?

Bu siteyi hazırlamaktaki temel amacım insanların doğru ve yararlı bilgiye en kolay bir şekilde ulaşmasıdır. Bilgi paylaştıkça çoğalır felsefesi üzerinden diğer kullanıcılar ile yapılacak etkileşimler doğrultusunda hepimizin en doğru ve yararlı bilgiye ulaşmasını amaçlıyorum.

Sistem Önerileri Hakkında

Yapacağım sistem önerilerindeki sistemlerin önceliği – aksi belirtilmedikçe – oyun üzerine olacaktır. Cebinizden çıkacak olan para doğrultusunda en yüksek performansa ulaşmanız temel amacım ve isteğim. Bunun için Amazon ve Newegg gibi Türkiye gönderimi olan yurtdışı sitelerinden de öneriler ve indirimler paylaşıyor olacağım. Ayrıca yapmış olduğum önerilerde daha iyi bir alternatif olarak düşündüğünüz parça olursa eğer gerekçeleriniz ile birlikte belirtmekten ya da bu konuda bana ulaşmaktan çekinmeyin lütfen.